راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا

نکات مهم و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی می‌تواند ما را در انتخاب بهترین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی یاری نمایند و قطعا فاکتورهای بسیار زیادی را می‌شود برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل و انتخاب دستگاه تصفیه آب در نظر گرفت. بورس فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج و سراسر ایران دارای تنوع بیش از 70 برند و مارک مختلف هستند. البته مارک‌های معروف تصفیه آب خانگی شناخته شده در این بین نیز می‌باشند و امتحان خود را در جهت افزایش کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری پس داده‌اند، که امروز به معرفی بهترین برند دستگاه آب تصفیه کن خانگی در ایران خواهیم پرداخت. همچنین شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره خرید آب تصفیه کن خانگی با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا به صورت 24 ساعته هفت روز هفته تماس حاصل فرمایید تا بهترین گزینه‌ها را به شما عزیزان طبق نیاز و محل زندگی شما معرفی نمایند. طبق بررسی‌هایی که توسط کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا در بازه زمانی مختلف صورت می‌گیرد، سختی آب آشامیدنی لوله کشی شهری تهران کرج و سراسر ایران در بسیاری از مناطق بالای 250 است. بهترین سختی آب برای آشامیدن در سازمان جهانی بهداشت NSF بین 30 الی 90 می‌باشد که هر دستگاه تصفیه کننده آبی توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا حد استاندارد و نرمال را ندارد؛ پس چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و دستگاه تصفیه آب حانگی چی بخریم تا توانایی تصفیه کامل آب آشامیدنی را داشته باشد؟

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران کدام است؟ قبل از خرید دستگاه آب تصفیه کن خانگی و بررسی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل با این سوال مواجه می‌شویم که بین انواع دستگاه تصفیه خانگی بهترین نوع آب شیرین کن خانگی چیست؟ در اینجا نکات مهمی که در خرید برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی نیازمند بررسی دقیق هستند را به شما ارائه میدهیم تا در زمان مقایسه انواع دستگاه های آب تصفیه کن موجود در بازار ایران دچار سردرگمی نشوید. طبق مقاله بهترین دستگاه تصیفه آب در میان انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی می‌توان به برند دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی اشاره نمود. دستگاه تایوانی مینروا Minerva با دارا بودن استاندارد جهانی بهداشت NSF و نماد اصالت، جهت تشخیص مدل‌های اصلی از تقلبی پرفروش‌ترین آب تصفیه کن در مرکز فروش دستگاه تصفیه آب تهران و سراسر ایران محسوب می‌گردد. تصفیه آب مینروا تایوانی با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System که جدیدترین و بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی در دنیا محسوب می‌شود، در مدل‌های 6 مرحله ای معدنی ساز، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی ساز، 8 مرحله ای اکسیژن ساز و 8 مرحله ای یو وی دار مینروا عرضه و به فروش ویژه می‌رسند. تصفیه آب مینروا در مدل‌های مختلف، دارای پمپ برقی و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری است که در صورت قطع برق و آب تا شانزده لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده در اختیار شما قرار می‌دهد و یک گزینه بسیار مناسب برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری ایران می‌باشد. تصفیه آب مینروا تایوانی هم از نظر پزشکی مدرن و هم از نظر تصفیه آب در طب سنتی تایید شده است و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد و املاح مضر سرطان‌زا محلول در آب آشامیدنی لوله کشی همچون سرب، نیترات، نیتریت، آرسنیک آلومینیوم، کلر و کلرامین و… را حذف و تصفیه می‌نماید. عملکرد کلی بهترین مارک دستگاه آب تصفیه کن خانگی در ایران به صورت مفصل در ادامه بررسی و توضیح داده خواهد شد. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا Minerva از یک میلیون و پانصد هزار تومان تا حدود چهار میلیون تومان در انواع مدل‌ها متفاوت است. طبیعتا تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب و مزایای این فیلترها در تفاوت قیمت دستگاه موثر هستند. نمایندگی فروش انحصاری آب تصفیه کن مینروا Minerva علاوه بر گارانتی بدون قید و شرط قطعات، به شما عزیزان ضمانت قیمت نیز خواهند داد؛ به این صورت که قیمت تصفیه آب خانگی مینروا در سراسر فروشگاه‌های ایران با یک قیمت واحد به فروش می‌رسند، تا خیالتان از یک خرید مطمئن و درجه یک راحت باشد. قیمت انواع آب تصفیه کن بستگی به کیفیت قطعات و فیلتر تصفیه آب خانگی و همچنین خدمات پس از فروش تصفیه آب دارد. تصفیه کننده آب خانگی مینروا با دارا بودن فیلترهای کربن 100 درصد گیاهی و فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه ریز بافت فیلمتک Filmtec آمریکایی از بهترین نوع تصفیه آب در ایران محسوب می‌گردد و قیمت این مدل دستگاه با این کیفیت کاملا مقرون به صرفه می‌باشد و علاوه بر همه این موارد، شما عزیزان می‌توانید از فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا نیز بهره‌مند گردید. در زیر به بررسی مدل‌های متنوع مینروا می‌پردازیم.

دستگاه تصفیه آب چیست؟

تصفیه آب فرآیند حذف مواد شیمیایی نامطلوب، آلاینده های بیولوژیکی، مواد جامد معلق در آب که باعث افزایش سختی آب آشامیدنی میگردند و تصفیه ی گازهای شیمیایی از آب آلوده است. هدف از تصفیه آب لوله کشی شهری به طور کلی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی برای افزایش کیفیت آب آشامیدنی و افزایش سلامت بدن انسان است. بیشتر آب برای نوشیدن انسان تصفیه و ضد عفونی میگردد تا مطابق استانداردهای سازمان جهانی بهداشت WHO و NSF و همچنین گواهینامه بین المللی تست کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality، آبی پاکیزه و سالم برای نوشیدن در اختیار داشته باشیم. اما ممکن است تصفیه آب برای اهداف مختلف دیگری از جمله کاربردهای پزشکی، دارویی، شیمیایی و تصفیه آب صنعتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. روشهای کاربردی برای حذف املاح مضر موجود در اب آشامیدنی شامل فرآیندهای فیزیکی مانند فیلتراسیون، رسوبگذاری و تقطیر میباشند. برای تصفیه آب از فرآیندهای بیولوژیکی همچون فیلترهای شنی رزین، یا کربن فعال Activated Carbon نیز مورد استفاده قرار گیرند. برای انگل زدایی آب چاه خانگی نیز از دستگاه تصفیه آب RO مجهز به لامپ یو وی UV اشعه ماورا بنفش Ultra-Violet استفاده میگردد تا میکروب زدایی آب آلوده به صورت کامل انجام گرفته و باعث بیماری های گوارشی پس از مصرف و نوشیدن نشوند. دستگاه تصفیه آب خانگی غلظت ذرات معلق از جمله انگل، باکتری، جلبک، ویروس و قارچ را داخل میدهد. همچنین طیف وسیعی از مواد حل شده در آب لوله کشی شهری همچون نیترات و حتی فلوراید که بر اثر کلرزنی در آب حل میگردد، توسط تصفیه آب زیرسینکی اسمز معکوس Reverse Osmosis حذف کامل میگردند. استانداردهای کیفیت آب آشامیدنی معمولا توسط دولتها یا با سازمانهای بین المللی بهداشت تعیین میشوند تا در سراسر دنیا طبق این استانداردها کیفیت آب آشامیدنی تنظیم و مصرف شود و این مسئله ارتباط مستقیم به سلامت جهانی دارد. این استانداردها بسته به میزان استفاده از آب، شامل حداقل و حداکثر آلاینده های مختلف موجود در آب میگردند.

هدف از تصفیه آب چیست؟

توجه کنید که بررسی بصری نمیتواند تعیین کند که آب از کیفیت مناسبی برخوردار است یا خیر. به همین جهت با دستگاه تست سختی آب آشامیدنی تی دی اس متر TDS METER، سختی آب لوله کشی شهری و سختی آب خروجی از آب تصفیه کن پس از نصب تست و اندازه گیری میگردد تا از عملکرد درست دستگاه تصفیه آب مطمئن شوید. روش های ساده برای تصفیه آب همچون جوشاندن یا استفاده از فیلتر کربن فعال خانگی که در انواع تصفیه آب UF الترافیلتراسیون یا دستگاه های تصفیه آب قابل حمل استفاده میگردند نمیتوانند آلاینده های احتمالی آلوده در آب آشامیدنی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، فلوراید، آلومینیوم و املاح مضر بسیار ریز داخل آب آشامیدنی را حذف نموده و سختی آب را کاهش دهند به همین جهت انواع دستگاه تصفیه آب UF زیاد برای استفاده آب آشامیدنی توصیه نمیگردد. قیمت دستگاه تصفیه آب RO نیز به همین جهت از انواع دستگاه های UF بالاتر بوده، زیرا با استفاده از یک فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه ریزبافت و درجه یک میتوان به خوبی سختی آب آشامیدنی را کاهش داد و املاح مضر را تصفیه نمود. طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی WHO در سال 2007، 1.1 میلیارد نفر از دسترسی به آب آشامیدنی تصفیه شده و سالم بی بهره هستند. 88 درصد از 4 میلیارد مورد بیماری اسهال به آب آلوده نوشیدنی مربوط میگردد و سالانه 1.8 میلیون نفر به دلیل بیماری اسهال میمیرند. WHO تخمین زده است که 94 درصد از موارد بیماری اسهال و مشکلات گوارشی از طریق استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی و با نوشیدن آب تصفیه شده و استاندارد میتوانند از این بیماری ها جلوگیری نمایند. کامل ترین و حرفه ای ترین تکنیک برای تهیه آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده در دنیا، استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی با سیستم اسمز معکوس RO است. به هر جهت کاهش مرگ و میر ناشی از آلودگی آب، هدف اصلی سازمان های سلامت و درمان جهانی در کشورهای در حال توسعه است.

دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا

دستگاه آب تصفیه کن خانگی اکسیژن ساز Minerva یک آب شیرین کن خانگی 8 مرحله ای اسمز معکوس زیر سینکی می‌باشد. در واقع بهترین مدل تصفیه کننده آب مینروا و پرفروش‌ترین تصفیه کننده آب از میان محصولات برند مینروا، آب تصفیه کن هشت مرحله ای اکسیژن ساز است که در هشت مرحله فیلتر آب آشامیدنی لوله کشی شهری را کاملا تصفیه می‌نماید. فیلترهای سه گانه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا املاح درشت آب آشامیدنی و کلر را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه می‌نماید. کاهش کامل کلر از آب آشامیدنی می‌تواند یکی از مزایای دستگاه آب تصفیه کن باشد. در مرحله چهارم ممبران، اسمز معکوس تصفیه آب مینروا توانایی حذف تمام املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم را تا ابعاد یک ده هزارم میکرون دارد و پس از حذف و تصفیه این املاح آنها را به پساب فاضلاب زیر سینک آشپزخانه هدایت می‌نماید. فیلترهای پست کربن خطی، فیلتر مینرال معدنی ساز، فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب و فیلتر اکسیژن ساز تصفیه آب از جمله فیلترهای این دستگاه 8 مرحله ای محسوب می‌شوند. قیمت دستگاه هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا در مقایسه با کیفیت درجه یک این دستگاه و همچنین دارا بودن استانداردها و گواهینامه‌های بهداشتی بین المللی سلامت آب آشامیدنی، کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد. جهت بررسی بیشتر مشخصات دستگاه اکسیژن ساز مینروا Minerva و اطلاع از آخرین قیمت دستگاه آب تصفیه کن می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ سایت تصفیه آسا

بله این سوال بسیاری از کاربران و مشتریان آب تصفیه کن خانگی است. دستگاه تصفیه آب چند مرحله‌ای بخریم؟ و دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ پاسخ این سوال با بررسی طرز کار انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی کاملا به دست می‌آید. شما عزیزان با توجه به بودجه مد نظرتان می‌توانید یکی از موارد 6 فیلتره، 7 مرحله ای و 8 مرحله ای که در راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی معرفی نمودیم انتخاب نمایید. در صورتی که کامل‌ترین مورد مناسب منزل را می‌خواهید خریداری کنید، پیشنهاد کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا به شما عزیزان مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva می‌باشد که قیمت آن نسبت به دیگر انواع دستگاه آب تصفیه کن ایرانی و دستگاه تصفیه چینی و آمریکایی که به اسم آمریکایی در بازار یافت می‌شوند و به فروش می‌رسند، به صرفه‌ تر نیز می‌باشد. همچنین شما می‌توانید در بازه‌های زمانی فروش ویژه از محصولات شرکت تصفیه آسا خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب نمایید، تا محصولات مینروا را با تخفیفات ویژه دریافت نمایید.

نکات مهم خرید تصفیه آب

همان‌طور که گفتیم می‌خواهیم به بررسی مفصل عملکرد دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس بپردازیم. دستگاه تصفیه کننده آب اسمز معکوس شامل دو قطعه اصلی است. شاسی فلزی که تمام فیلترهای تصفیه کننده آب پمپ و گیج روغنی و دیگر متعلقات تصفییه آب روی آن سوار است و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری که در کنار دستگاه زیر سینکی نصب می‌گردد. شیر روی سینک به صورت جداگانه از شیر ظرفشویی برای برداشت آب تصفیه شده روی سینک نصب می‌شود. آب آشامیدنی از شیر ورودی لوله کشی تصفیه آب عبور کرده و وارد حوزینگ مرحله اول تصویه آب می‌شود. فیلتر مرحله اول املاح درشت آب آشامیدنی را همچون شن و ماسه و گل و لای حذف و تصفیه می‌نماید. این املاح درشت بزرگ‌تر از 5 میکرون هستند و رسوباتی می‌باشند که در صورت وجود در آب آشامیدنی می‌توانند باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان شوند. فیلتر مرحله دوم یک فیلتر کربن فعال دانه‌ای است که با آزاد سازی یون‌های مثبت و منفی به حذف کلر از آب آشامیدنی می‌پردازد. فیلتر کربن فعال به صورت دانه‌ای در یک محفظه پلاستیکی قرار گرفته است و کلر را از آب آشامیدنی مصرفی حذف و تصفیه می‌کند. کلر در آب آشامیدنی می‌تواند علاوه بر ریزش مو به چروک شدن پوست بدن انسان نیز منجر شود و بیماری‌های موضعی پوستی ایجاد کند. به خصوص در زمان شیوع ویرون کرونا Corona Virus یا کووید 19 Covid-19 میزان دوز کلر در آب آشامیدنی لوله کشی شهری بسیار زیاد هم شده است که مضرات زیادی دارد. توجه کنید که طبق نظر طب سنتی در مورد تصفیه کننده آب نیز، میزان کلر در آب ضرر زیادی دارد و باید حذف گردد که فیلتر شماره دوم آب شیرین کن این امر را به خوبی انجام خواهد داد. فیلتر کربن بلاک یک فیلتر کربنی صد درصد گیاهی است که کربن فشرده‌تر از کربن دانه‌ای مرحله دوم دارد. این فیلتر علاوه بر محافظت از فیلتر ممبران اسمز معکوس خانگی که قلب اصلی تصفیه آب به حساب می‌آید، مکمل فیلتر دوم نیز هست و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را تصفیه می‌نماید. پس از فیلترهای سه گانه تصفیه کننده آب که فیلتر پیش تصفیه نیز محسوب می‌شوند، به مرحله چهارم فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی با مارک Filmtec می‌رسیم که وظیفه اصلی تصفیه را بر عهده دارد. فیلتر ممبران اسمز معکوس خانگی املاح بسیار ریزی از آب آشامیدنی را حذف می‌نماید. این املاح در ابعاد کوچکتر از 0,0001 میکرون می‌باشند. از نظر طب سنتی سرب موجود در لوله کشی آب شهری می‌تواند با آب واکنش نشان دهد و در سطح قابل توجهی در آب آشامیدنی شهری حل شود. فیلتر ممبران اسمز معکوس علاوه بر حذف و تصفیه سرب می‌تواند نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم که املاح بسیار ریزی هستند که در آب‌های زیر زمینی در آب آشامیدنی حل شده‌اند را، به کمترین سطح خود برسانند.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا

طبیعتا همه ما برای خرید بهترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیاز به تحقیق و بررسی تفاوت انواع دستگاه‌ تصفیه آب و مقایسه بهترین دستگاه های تصفیه آب در مارک و برند های مختلف با هم داریم. مینروا از میان مارک‌ های معروف، برندی خوش آوازه و درجه یک است که خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز در اختیار خریداران قرار خواهد داد. یکپارچه بودن فیلتر تصفیه آب و قطعاتی همچون پمپ و مخزن این دستگاه که با برند Minerva عرضه می‌گردند، دارا بودن استاندارد و کیفیت درجه یک فیلترها و قطعات Minerva، وجود قیمت ثابت در سراسر ایران و دارا بودن نمایندگی فروش معتبر، گارانتی طلایی و خدمات ارزنده همچون مشاوره و پاسخگویی 24 ساعته، دستگاه تصفیه آب مینروا را به بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تبدیل کرده است.

قبل از تولید و عرضه دستگاه‌های یونیزه قلیایی هفت مرحله ای و اکسیژن ساز هشت مرحله ای، بیشتر دستگاه‌های پرفروش موجود در بازار تصفیه آب جهان 6 فیلتره معدنی ساز بودند و این به این معناست که آب آشامیدنی لوله کشی شهری، با یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا که قیمتی مناسب‌تر و ارزان قیمت‌تر از مدل‌های 7 و 8 مرحله ای دارد هم می‌تواند آب را کامل تصفیه کند. فیلتر پلی پروپیلن موجود در مرحله اول انواع محصولات مینروا، یک فیلتر مانند پنبه فشرده است که املاح درشت همچون زنگ لوله را از آب تصفیه می‌کند. این حذف املاح درشت و رسوبات از آب آشامیدنی باعث جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان خواهد شد، پس طبیعتا خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی در ایران از بهترین مارک آب معدنی هم آب آشامیدنی با کیفیت بالاتری در اختیار شما قرار خواهد داد؛ چرا که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی هم، سختی TDS مناسب سلامت بدن ارائه نمی‌دهد. علاوه بر مقرون به صرفه بودن استفاده از یک دستگاه تصفیه کننده آب خانگی خوب، از دیگر مزایای آب تصفیه کن‌ها توانایی میزان تصفیه آب در شبانه روز است. تصفیه آب مینروا قدرت تصفیه در حدود 200 الی 250 لیتر آب در یک 24 ساعت را داراست و به شما این امکان را می‌دهد تا برای مصارف آشپزی، خورد و خوراک، شستشوی دست و صورت، دم کردن چای، استفاده در اتو برای جرم نگرفتن آن، استفاده در برف پاک کن اتومبیل و بسیاری مصارف دیگر، از آب تصفیه شده بدون رسوب استفاده کنید. شستشوی دست و صورت با آب تصفیه شده به علت نداشتن کلر، از چروک شدن پوست صورت جلوگیری می‌کند و این برای بانوان اهمیت دو چندان خواهد داشت.

شرکت تصفیه آسا، از بزرگترین وارد کنندگان و عرضه کنندگان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب خانگی و قطعات یدکی آب شیرین کن میباشد . تصفیه آسا با بیش از 10 سال سابقه تخصصی در زمینه افزایش کیفیت آب آشامیدنی و بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص به ارائه خدمات ارزنده در کنار عرضه دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و شما را در انتخاب یک دستگاه مناسب همراهی خواهد کرد. پیشنهاد میشود برای انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا طبق نیاز شما گزینه های مناسب معرفی گردیده و بهترین محصولات در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده لیست قیمت روز انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد که به صورت روزانه به ارائه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی میپردازد. از محصولات برند مینروا Minerva، که توسط نمایندگی تصفیه آب تصفیه آسا در سراسر ایران عرضه میشوند دارای گارانتی بدون قید و شرط طلایی قطعات و همچنین تضمین قیمت نیز میباشند و شما عزیزان میتوانید خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین قیمت و خدمات نصب و ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن تجربه نمایید. قیمت آب تصفیه کن خانگی در مدل های مختلف را میتوانید با تخفیفات فروش ویژه تصفیه آسا مشاهده نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید.

منبع : سایت دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا – ایمالز – دیجی کالا


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای navarog.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:navarog.ir | نقشه سایت